Červen 2014

Prázdniny jsou tu!! aneb co se stalo a bude dít

30. června 2014 v 22:27 | Elí♥
(Psáno 28. června)

Kafe!
Taky musíte chodit s odpadkama? Zrovna před chvílí jsem ae vrátila. A to vám řeknu, dnes bylo odpadků div jsem všechny pobrala! Vyjdu ven a co se nestane? Začne pršet. Nejdřív jsem v duchu nadávala, ale nakonec to bylo vlastně prima. Když jste celý den doma a balíte, takovéhle osvěžení přijde vhod. A tak tedy doujdu k popelnicím a začnu vyhazovat staré knihy, které mamka naházela do krabice. Nevím, jestli mi tím ten nahoře chtěl něco naznači. 3 díly příručky pro výchovu dětí.. A nebyla bych to já, kdybych nepěčetla alespoň stránku. Schválně nalistuju první stranu 3. dílu a dám se do čtení. "Větší naději na úspěch bude mít proto vychovatel, který se nejen umí vžit do radostí a těžkostí tohoto věku, ale který zároveň chápe, proč a jak tyto těžkosti a radosti vznikají." Nechci si nijak stěžovat, ale mám pocit, že se moje mamka ke 3. dílu nedostala nebo si už nic nepamatuje.
No nic, je tu další článek! :)

My Favourite Youtubers :3

20. června 2014 v 21:07 | Elí♥
Kafe!
Dneska je tu slíbený článek z nové rubriky "My Favourite.." My Favourite Youtubers! Docela dlouho jsem uvažovala, které vybrat, protože momentálně jich odebírám docela hodně, ale nakonec jsem se všemi prokousala a vybrala jen ty, u kterých vím, že se člověk nikdy za žádných okolností nudit nebude. :) Jenom chci ještě dodat, že nejsou seřazeni podle oblíbenosti - jsou po sobě tak, jak mě napadli.

GetTheLouk - asi každý zná :3 Má super beauty videa
Anette380 - poslední dobou přidává hlavě vlogy, což se mi strašně líbí :3
Nici Koderová - řekla bych, že je to jedna z nejznámějších českých beauty youtuberek, teď měla pozastávko, ale už opět točí :3
Gabrielle Hecl - poměrně "nová", ale její vide stojí za shlédnutí!
Teri Blitzen - další super beauty youtuberka :)
Martin / jmenuju se Martin - sleduju ho asi týden a jeho videa jsou opravdu mega! :3 Zasmějete se :D
DOMI Novak - dlouho jsem váhala, jestli ji sem dát, ale tak proč ne :)
Makyna016 - strašně super holčina, natáčí převážně beauty videa :)
Johny Valda - občas trochu úchylný, ale jinak super videa! :3
Stejk - má pár videí s Valdou a pak challenge, tagy.., videa stojí za shlédnutí
Vidrail - nedokážu popsat slovy (y)
NejFake - kdo by ho nesledoval? :3
Meghan Rienks - nakonec jedna zahraniční youtuberka :3

Tak tohle je pár Ytuberů, které momentálně nejvíc sleduju :) Snad jsem na někoho nezapomněla.. A jaké sledujete vy? Napište nějaké typy do komentářů! ;)

A dále připomínám "kontrolu + nábor" Affs! Pokud chcete zůstat v Affs nebo se jimi stát, zapište se do toto článku. ;)

With Love, Elí♥

Btw, PROSÍM O PŘEJMENOVÁNÍ Z MELOUN007 NA Elí♥ - děkuji, jste zlatí :*

VŠE O AFFS

15. června 2014 v 21:32 | Elí♥ |  Informace
Kafe!
Wow! Dneska už 2. článek! Ale nedivte se - předělávání blogu chci mít co nejdřív za sebou :) Teď se teda vrhneme na AFFS. V minulém článku jsem uvedla, že je budu mazat, což stále platí! TAKŽE POKUD CHCETE BÝT I NADÁLE V MÝCH AFFS, NAPIŠTE SEM DO KOMENTÁŘŮ "Chci být affs" DO KONCE TÝDNE, PAK VŠECHNY OSTATNÍ SMAŽU! ;) TOTÉŽ PLATÍ I POKUD SE CHCETE STÁT AFFS NOVĚ - SEM DO KOMETÁŘŮ, PRISÍM :)

VRACÍM SE | INFO | TAG - divné otázky

15. června 2014 v 14:06 | Mell
Kafe!
Asi Vám všem DLUŽÍM VELKOU OMLUVU za to, že jsem tu několik měsíců nebyla a nic jsem nenapsala. Ano vím, je to "neslušné", ale já měla dost věcí do školy - nějak jsem podělala známky, chtěla mít víc času na rodinu a přátele a potřebovala jsem si urvnat myšlenky. I když jsem asi mohla napsat, že dělám pozastávko, nenapsala jsem to - nebyla jsem si jistá, jestli náhodou z nudy nezasednu k PC a nenapíšu nějaký random článek. To se ale nestalo, a proto se VELMI OMLOUVÁM a pochopím, pokud mě už nemáte v přátelích. Dá se říct, že začnu nanovo, ale blog si nechám - nevidím důvod, proč ho mazat - něco jsem sem už napsala, a tak tady budu i pokračovat, i když začnu úplně nanovo. ^^ Takže snad mě chápete!! :*