13. - 19.1. 2014

19. ledna 2014 v 16:36 | Mell
Kafé! :)
Další rubrikou, kterou na mém blogu najdete vždy na konci týdne (sobota/neděle) je deníček. Myslím, že není nutné vypisovat podrobnosti, takže těch jednou týdně bude stačit. ;)

13. - 19.1.
Škola
Tenhle týden byl asi jeden z nejhorších, které jsem za školní rok 2013/14 zažila. Upřímě jsem si myslela, že testy proběhnou bez problémů. Je vidět jak jsem naivní. :( Některé testy jsem zvládla - není co řešit, ale jiné (matika, fyzika, biologie, zemák - ano, je toho celkem dost) jsem celkem zkazila. To znamená, že my jsem v těhletěch předmětech na rozhraní mezi 2 a 3. :( Uzávěrka je naštěstí až v pátek, takže něco můžu ještě spravit. :)

Doma
Doma se nic mimořádného nedělo (krom toho, že jsem nebyla ve škole v úterý - čtvrtek). Dneska jsme odstrojovali stromeček (letos držíme rekord :D) a měli jsme menší úklid (jako každý jiný víkend). Ještě se chystáme jít na brusle, ale kvůli těm známkám, budu muset mou oblíbenou aktivitu vypustit. :(

Ostatní, Info + Novinky za tento týden
Opět nic mimořádného se nestalo. :D V plánu nemám asi nic, z novinek je jen nové zaměření blogu. Jen mě nenapadá o čem psát, takže pokud máte nějaké 'spešl' přání, šup do komentářů! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jahoda/SB Jahoda/SB | Web | 22. ledna 2014 v 19:57 | Reagovat

My ten stromeček ještě máme :D ale rekord to u nás bohužel ještě není :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama